fbpx
Skip links

Dedeman Kayseri
Roof11
x MedyaWay

Dedeman bünyesinde bulunan Dedeman Kayseri'nin alkollü içecek ağırlıklı, canlı müzik ve yemek konseptiyle mükemmel mekanı Roof11 ve MedyaWay işbirliği oldukça güzel ilerliyor.

01 Çalışma Hikayesi

Roof11; MedyaWay'e masa doluluk oranının artırılması ve gönderi düzeninin oluşturulması için başvurdu. Daha önce farklı bir ajansla çalışan ve hedef kitleye ulaşamadıklarını düşündüklerini belirten Roof11 ekibi 6 aylık sözleşmeyle MedyaWay'e katıldı.

02 Tespit Edilen Problemler

Hesabı ön keşif altına aldığımızda daha önce profesyonel reklam araçlarının (Meta) kullanılmadığı ve sadece "Gönderiyi Öne Çıkar" yöntemiyle reklam çıkıldığını farkettik. Ayrıca bu reklamlarda da tamamen yanlış hedef kitle seçimi yapıldığını tespit ettik.

03 MedyaWay Reçetesi

Roof11 markamıza, çalışmaya başladığımız günden itibaren 2 aylık süre içerisinde 15 farklı kampanya, 40 farklı hedef kitle ve 104 reklam kreatifi ile çalışarak masa doluluk oranını %90'lara ulaştırdık. 1 yılı aşkın süredir devam eden çalışmalarımızda Roof11; Kayseri'de büyük bir marka haline gelmiş durumdadır.

Sosyal Medya Yönetimi İçin Paylaşılan Bazı Gönderiler

Dijital Pazarlama Çalışmaları

Roof11'in sosyal medya yönetimi yukarıdaki gibi seyrederken; dijital pazarlama çalışmalarından elde edilen sonuçlar istatistiksel olarak aşağıda verilmiştir.

Not: Roof11'in hedef kitlesi; yüksek gelir grubuna kayseri Kayseri ve Nevşehir bölgelerinde ikamet eden; alkol tüketen kişilerdir.

Toplam potansiyel hedef kitle büyüklüğü 600.000'dir. Dar bir hedef kitle olduğu için maliyetler ve çalışmalar geniş hedef kitlelere göre daha zordur. Test şansı her ne kadar az olsa da; doğru testler ve optimizasyonlarla başarıya ulaşıldı.

Dar Hedef Kitle ile Elde Edilen Bazı İstatistikler

Markanız için de hazırız✌️ Tanışmak ister misiniz?

Roof11 gibi, sizlerin de değerlerini yükseltip; başarıya ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz. Eğer bizlerle tanışmak isterseniz; iletişim kanallarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Mail

info@medyaway.com

Telefon

+90 506 034 00 38