fbpx
Skip links
SIK SORULAN SORULAR

MedyaWay Destek Merkezi

Dijital alanda markanızı kurumsallaştırma ve ürününüzü / hizmetinizi pazarlamaya dayalı tüm hizmetleri veriyoruz. Bunlar; Web site, sosyal medya ve dijital pazarlama olarak 3 ana hizmetten oluşsa da; bu hizmetleri destekleyecek data toplama, geleneksel pazarlama ile dijital pazarlama arasında köprü oluşturma gibi birçok konuda MedyaWay desteklerinden faydalanabilirsiniz. 

Öncelikle markanızın genel analizini yapıp, potansiyel pazar payını ölçüyor, eksiklerini veya olmayanlarını saptıyoruz. Markanız için özel olarak kurulan ekibimizle tüm süreci yönetebilmeniz adına hem Whatsapp hem de mail grubu oluşturuyoruz. Aylık 2 kez toplantı yapıyor; birincisini stratejiye, diğerini ise raporlamaya ayırıyoruz. Dijital anlamda harcamış olduğunuz 0,01₺'ye kadar açıklamasını yapıyor ve tamamen hedeflere dayalı bir şekilde çalışıyoruz. Her ay farklı bir hedefe doğru yürüyerek hem markanızı geliştiriyor, hem de yaptığımız işi daha da keyifli bir hale getiriyoruz. 

Ajanslar olarak ne yazık ki fiyat verme konusunda tamamıyla açık olamıyoruz. Çünkü; her markanın ihtiyacı birbirinden farklı olabiliyor. Fakat MedyaWay hizmet bedeli adına konuşacak olursak; web site gibi tekil ihtiyaçlarda 10.000₺ ila 50.000₺; aylık hizmetlerde ise sözleşme süresi, iş hacmi ve büyüklüğü gibi birçok değişkene bağlı olarak 10.000₺ ila 100.000₺ aralığında değişim gösteriyor. 

Kurulan Whatsapp ve Mail grupları üzerinden bize mesai saatleri içerisinde her zaman ulaşabilirsiniz. Ekstrem durumlarda nöbetçi ekibimiz tarafından müdahale edileceği gibi; iletişim anlamında her ekibimiz maksimum 7 marka ile ilgilendiği için sıkı bir iletişim sürecimiz oluyor ve bu süreç aylık toplantılarla da pekiştirildiği için ekstrem durum gelişmiyor. 

+600 metrekarelik merkez ofisimiz Kayseri / Talas bölgesinde yer almaktadır. Bununla birlikte İngiltere ve Katar'da sanal ofisimiz yer almaktadır. MedyaWay olarak; Türkiye'de toplamda 71 ilde yüzlerce markaya hizmet verirken, İngiltere'de 7 marka, Katar'da ise 11 markaya hizmet vermekteyiz.

Çalışma başlangıcından 30 güne kadar herhangi bir sözleşme yapmıyoruz. 30 günün sonunda çalışmaya devam etmek isterseniz; 6 aylık sözleşme ile ilerliyoruz. Her 6 ayda bir sözleşmemiz yenileniyor. 

Başarı... Başarı... Başarı... Bu o kadar değişken bir durum ki; kimi markamızla başladıktan 2 hafta sonra ciddi başarılar altına imza atarken, kimi markamızla bu başarıyı 4 ayda yakalıyoruz. Burada markanın hikayesi, konumlandırması, ürünün pazar payı, reklam bütçesi, daha önce reklam çalışması yapılıp yapılmadığı, müşteri datasının olup olmadığı gibi birçok değişken; başarı etkenini doğrudan etkileyen faktörler oluyor. 

Her zaman yanınızdayız.

Yukarıdaki sorulardan farklı bir sorunuz mu var?

Mail Gönderebilirsiniz

Aklınızda takılan tüm soruları mail kanadıyla tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

info@medyaway.com

Whatsapp'tan Ulaşabilirsiniz

"Ben maille uğraşamam" diyenlerdenseniz Whatsapp yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

+90 506 034 00 38