fbpx
Skip links

Skywell
x MedyaWay

Türkiye'ye devrim niteliğinde giren ve 81 ilde çok ciddi satış rakamlarına ulaşan Skywell Enes Oto ile MedyaWay işbirliği oldukça güzeldi!

01 Çalışma Hikayesi

Skywell'in en aktif bayilerinden Enes Oto; reklam maliyetlerinin yüksek olması, dönüşümlerden memnuniyetsizlik gibi sebeplerle MedyaWay'e başvurdu.

02 Tespit Edilen Problemler

Hesap incelemeye alındığında; lead ve call odaklı ilerlendiği; reklam bütçesi yüksek olmasına rağmen hedef kitleleme konusunda eksik olunduğu ve remarketing - lookalike kitlelerinin neredeyse hiç kullanılmadığı tespit edildi.

03 MedyaWay Reçetesi

Öncelikle data sistemi eksiksiz bir şekilde oturtuldu. Hem web site; hem de Meta üzerinden gelen formlar tek tek birleştirildi ve remarketing odaklı bir pazarlama yapıldı. Bu sayede aynı bütçede dönüşüm oranı %800'den fazla artırıldı. Bu dönüşüm; satışlara da yansıyarak %100'den fazla da satışta artış meydana geldi.

Sosyal Medya Yönetimi İçin Paylaşılan Bazı Gönderiler

Dijital Pazarlama Çalışmaları

Skywell Enes Oto'nun sosyal medya yönetimi yukarıdaki gibi seyrederken; dijital pazarlama çalışmalarından elde edilen sonuçlar istatistiksel olarak aşağıda verilmiştir.

Bazı İstatistikler

Markanız için de hazırız✌️ Tanışmak ister misiniz?

Skywell gibi, sizlerin de değerlerini yükseltip; başarıya ulaştırmak için sabırsızlanıyoruz. Eğer bizlerle tanışmak isterseniz; iletişim kanallarımızdan iletişime geçebilirsiniz.

Mail

info@medyaway.com

Telefon

+90 506 034 00 38