TicWay

STRATEJİK, PROFESYONEL ÜRÜN PAZARLAMA
E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

neden Ticway?

MedyaWay şirketimizin, sosyal medya birim şirketi olan SosWay; müşterilerinin dijital dünyada markasının son derece kurumsal olmasına özen gösterir. Bunun yanı sıra; bilinirliğini ve görünürlüğünü artırmak adına hedef kitle analizi yapıp; en düşük maliyetler karşılığında söz konusu hedef kitleye ulaşmayı amaçlar.  

Proje Teklifi & Kabul Süreci
Markanın isteği doğrultusunda hizmetlerimizin yer aldığı fiyat listesi ve ihtiyaçlara yönelik belirlenen teklif sizlere sunulmaktadır.
Saha Keşif – Kurum Hakkında Bilgi Sentezi
İstenilen hizmet kapsamında size sunduğumuz teklifin doğruluğu ve gerekliliğinin önemli detaylarından birisi olan bu aşama, saha gözlemleri ve firmanın sosyal mecra ve kurumsal alanda neler yaptığını yakın gözden görebilmek adına gerçekleştirilmektedir.
Çekim Sürecinin Başlaması
Drone çekim hizmetlerinde diğer tüm aşamaları tamamladıktan sonra çekim süreci başlamaktadır. Markanın isteğine göre, çekimler kontrol edilir ve markaya teslim edilir. Prodüksiyon istenmesi durumunda önceden belirtilen şartlar geçerli olacaktır. Prodüksiyon için gerekli senaryo ve seslendirme ile ilgili planlamalar yapılacaktır.
Prodüksiyon & Kurgu
Prodüksiyon aşamasının başlamasıyla birlikte yapılacak senaryo ve seslendirme kreatif ekibimizle birlikte markaya dijital fikirler çıkarırız ve en beğenileni markaya sunar onay alıp kurgu aşamasına geçeriz. Kurgu sürecinde grafik tasarımlara ihtiyaç duyulması halinde ekibimizin tasarımcıları gerekli çizimleri yaparak teslim eder ve kurgu aşaması da sona erer. Hazırlanan dosyalar markaya mail aracılığıyla ve kurulacak ortak gruplara da gönderilecektir.
HİZMETLERİMİZ
E-ticaret satışlarınızda ve gerekli her durumda yanınızda olan uzmanlarımızın size dijital ortamlarda satış anlamında arttırma adlı hizmetlerimizin bazıları aşağıda listelenmiştir.
Drone Çekimi
Kayseri drone çekimi hizmeti vermekte olan firmamız, profesyonel ekipmanlar ile müşteri ve reklam odaklı çekimleri, kaliteli ve verimli hale getirerek video ve fotoğraflara farklı bir bakış açısı katmakta.
Prodüksiyon & Tanıtım Filmi
Son teknoloji cihazlarımızla markanıza değer katacak çekimlerimizi senaryolar ve seslendirmeler ekleyerek modern tanıtım filmi ve reklamı hizmetleri sağlamaktayız.
Kurumsal Kimlik & Marka Danışmanlığı
Kurumsal kimlik danışmanlığı ile birlikte kreatif ekibimiz sizlere modern dijital fikirler sunar. Bu fikirler kapsamında sıfırdan açacağınız markayı hızla tanınır yapabilirsiniz. Ayrıca kurumsal kimlikle ilgili güncellemeleri de markaya zarar vermeden entegre bir şekilde yapmaktayız.
Sosyal Medya Hizmetleri
Sosyal Medya Alanında geliştirdiğimiz yapay zeka destekli programımız ile markanızı sosyal mecralarda uçuracak formüller sadece MedyaWay'de.
Reklam Danışmanlığı
Sektörde geçirdiğimiz yılların deneyimi sayesinde bir çok sektörde bir çok marka ile çalışmanın gururunu yaşıyoruz ve bu alanlarda elimizde olan datalar sayesinde müşterilere Reklam optimizasyonu sağlanır ve yapay zeka programı sayesinde markaya değer katılır.
Web & E Ticaret Tasarım
Markanızın ihtiyaçlarını karşılayan ve modern bir web sitesine yada satış yapabileceğiniz modern bir web sitesi mi istiyorsunuz ekibimiz sizlere en iyi bildiği işi yapmak için sabırsızlanıyor.
sayılarla ticway
Mevcut olarak sosyal medya hesaplarını yönettiğimiz firmaların hesap istatistikleri
0
Yapılan Proje
0
Satılan Ürün
0
Mutlu Müşteri
0
Satılan İl
BU FIRSAT KAÇMAZ! 
Hemen formu doldurarak
bilgilerini bize bırak Detayları görüşüp satışa başlayalım
biz sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi bırakın, biz sizi arayıp; hizmetlerimizle ilgili kapsamlı bilgi verelim. 

Ofislerimiz:

Sahabiye Mah. Ahmet Paşa Cad. Özal Plaza No:78 Kocasinan – Kayseri

Esentepe, Eski Büyükdere Cd. No: 205/25 Şişli – İstanbul

Telefon:  0352 271 20 04 / 0543 448 66 60

Doğru Dijital Pazarlama ile Ürünlerinizi doğru kişilere ulaştırın

Piksel Dönüşümleri
Ads Dönüşümleri
Satışa Yansıyan Artış Oranı