HAKKIMIZDA
Dinamik ve genç takım arkadaşlarımızla, performance marketing, digital marketing, marka danışmanlığı alanlarında hizmet veriyoruz.

Medyaway, 2020 yılının başlarında kurulmuştur. Çok uzun yıllardır sektörde biriktirdiği tecrübe sonucunda bu alanda devrim yaratma amacıyla kendi firmasıyla hizmetlerine devam eden firma sahibi ve ona inanan takım arkadaşları bu anlamda güzel bir çıkış yaşamayı başarmıştır.

Medya Way, manuel işlemleri ortadan kaldırmak ve Türkiye’de her sektörü dijital ortama adapte etmek adına kurulmuş bir medya ajansıdır. Standart medya ajansları gibi bilindik adımlarla değil, çılgın ve şaşırtan adımlarla hizmet verir.

MİSYONUMUZ
Misyonumuz ve değerlerimiz tamamıyla müşterilerimiz üzerine kurulmuştur.

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve yatırım ortaklarımızla bir bütün halinde ilerleyerek, onların tamamının beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılamanın en iyi yolunun yenilik, gelişme ve aktif büyüme olduğunu biliyor ve bu bilinç dahilinde çalışmalarımıza büyük bir hızla devam ediyoruz.

Dijitale Adapte Etmek: Yaşlı bireylerimizin “devir teknoloji devri” sözünü motto biliyor, tüm firmaları dijitale adapte etmek için çalışıyoruz. 5 yıllık süre içerisinde otel ve restoran gibi dev sektörler başta yer almak üzere 100’e yakın sektörde dijital operasyonlar yürütmek ilk misyonumuzdur.

EKİBİMİZ
Sizin ve markanız için gece – gündüz demeden; her anınızda yanınızda olmaya çalışan ekibimiz.

Ekip olarak, +25 yaş sınırı bulunan bir ajans ne demek bilir misiniz? Biz çok iyi biliriz. Çünkü dinamiklik ve genç yapı adına yalnızca 18 – 25 yaş aralığındaki kişilerle çalışırız. İyi bir şey mi? Diye soracak olursanız, emin olun çalışma enerjimizi gördüğünüzde “ne kadar iyi bir şeymiş” yanıtını kendi kendinize vereceksinizdir.

“Sadece büyük ölçüde başarısız olmaya cesaret edenler büyük ölçüde başarabilirler.”  – Robert F. Kennedy